امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

معرفی شرکت دورماکابا Dormakaba

شرکت کابا، در سال ۱۸۶۲ میلادی در زوریخ توسط فرانس بایئور پایه‌گذاری شد. همچنین در سال ۱۹۰۸ رادولف مانکل و ویلیام دورکن، شرکت دورما را در زمینه ساخت انواع درب اتوماتیک راه‌اندازی کردند. آنها در ابتدا در زمینه در لولایی (سوئینگ) در بازار آلمان شروع به فعالیت نموده و کار خود را در سال‌های بعد گسترش داده و به سراسر جهان ارسال کردند.

در سال ۱۹۳۴ با ثبت فناوری های جدید در این زمینه سیستم های درب اتوماتیک توانستند گام مهمی در توسعه دوم شرکت بردارند.

در سال 2015، دو شرکت کابا و دورما در هم ادغام گردیده و شرکت بین المللی دورماکابا تشکیل گردید. این شرکت با پیشرفت روزافزون در بازار جهانی، در بیش از ۱۳۰ کشور جهان دارای نمایندگی می باشد. این شرکت ۱۵ هزار کارمند در سراسر جهان داشته و با تجربه ۱۵۰ ساله در سال ۲۰۲۱ میلادی به گردش مالی حدود دو و نیم میلیارد فرانک از فروش خالص محصولات خود دست یافت.

شرکت دورماکابا، با ثبت بیش از ۲ هزار پتنت (اختراع) بین المللی، پیشرفت فن آورانه ای را در ارائه سیستم های هوشمند درب اتوماتیک و گیت کنترل تردد و سایر محصولات خود برداشتند. این شرکت تاکنون بیش از ۱۵۰ میلیون از محصولات خود را از دهه ۱۹۵۰ تا کنون در سراسر جهان به فروش رسانده است.

شرکت آماج صنعت آذر به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه در اتوماتیک ، گیت تردد ، پارتیشن شیشه ای و در صنعتی ضمن همکاری مداوم با این شرکت بین المللی؛ محصولات دورماکابا در ایران شامل نصب راه‌اندازی سیستم های درب اتوماتیک دورماکابا و یا تامین قطعات سیستم های دورماکابا را ارائه میدهد.

مشتریان محترم توجه داشته باشند:

هیچ محصولی در بازار کنونی به نام کابا (kaba) وجود ندارد.

اگر شخص یا شرکتی ادعای ارائه محصولات کابا (kaba) در ایران را داشته باشند صد در صد محصول فوق، تقلبی و فیک می باشد. محصولات شرکت فوق با برند دورماکابا عرضه می شود. بنابراین توصیه می شود از تامین کننده اصلی محصولات دورماکابا در ایران مثل شرکت آماج صنعت آذر، قطعات، یراق آلات و سیستم های درب اتوماتیک و.. تهیه گردند.

ES-200-EASY-DORMA
ES200
PORTEO
ED-100-250-LE-Swing-Door-Operator.jpg