امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

شرکت گیلگن (Gilgen)سوئیس در سال ۱۹۶۱ میلادی،ازیک کارگاه کوچک در زمینه ساخت در اتوماتیک فعالیت خود را آغاز کرد. و سال‌های بعد توانست اولین شعبه خود را در سوئیس راه‌اندازی کرده و با همکاری شرکت نابکو ژاپن تبدیل به یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستم های درب اتوماتیک و یراق آلات وابسته در سطح جهان شد. در حال حاضر پس از ۶۰ سال از فعالیت این شرکت می گذرد و در بیش از ۷۰ کشور جهان دارای نمایندگی بوده و با ارائه بیش از ۱۵۰ محصول ، دارای بیش از هزار کارمند و نصب نزدیک به سه میلیون درب اتوماتیک در سراسر جهان خدمات بی نظیری را در این زمینه ارائه می‌دهد. شرکت آماج صنعت آذر ضمن همکاری با شرکت گیلگن سوئیس، کلیه قطعات یدکی و خدمات پس از فروش محصولات را تامین می نماید وقابلیت اجرایی سیستم های در اتوماتیک گیلگن و ارائه انواع اپراتورها از جمله مدل گیلگن SLA ، گیلگن SLX و سایر یراق آلات گیلگن را در ایران دارا می باشد.

همچنین جهت دسترسی مشتریان ایرانی به کاتالوگ های سیستم درب اتوماتیک گیلگن برای اولین بار در ایران، کلیه فایلهای کاتالوگ گیگلن در پرتال جامع صنعت درب اتوماتیک ایران (www.amajdoor.com) ارائه میگردد.

جهت هرگونه مشاوره تخصصی رایگان در زمینه نصب، راه اندازی یا تامین قطعات مربوط به سیستم های درب اتوماتیک گیلگن، می توانید با شماره تلفن ویژه 4813-021 تماس بگیرید.

سیستم-های-درب-اتوماتیک-برای-هر-کاربردی-گیگلن
مکانیسم-درایو-برای-درهای-سوینگ
معرفی-شرکت-گیلگن