درب های های اسپید رولی و فولد آپ PVC آماج صنعت آذر

این درب‌ها به دو صورت چرخشی (رول آپ) و کنار هم (فولد آپ) جمع می‌شوند. درب‌های سریع السیر (بالا رونده) با سرعت منحصر به فرد امکانی جهت کاهش اتلاف وقت جهت تردد لیفتراک‌ها و وسایل نقلیه در کارخانه و نیز امکان بسیار مناسبی جهت جلوگیری از برودت هوا و صرفه‌جویی تا 80 درصد انرژی می‌باشد. درب سریع السیر با بدنه از جنس پی وی سی (pvc) و طلق به دلیل جنس خاص، شکل آن و امکانات مختلف در اجرا امکان بهره‌برداری گسترده در مکان‌های مختلف را دارا می‌باشد. این درب‌ها می‌توانند صدها بار در روز باز و بسته شوند بدون آن‌که استهلاک قابل توجهی داشته باشند.

در این نوع از درب های سریع بالارونده(high speed) جهت افزایش ایمنی و استحکام آن‌ها در فواصل معین میله‌های فلزی به کار رفته است. همان‌طورکه از نام دربهای سریع بالارونده مشخص است سرعت بالا در هنگام باز و بسته شدن ویژگی بارز این نوع درب‌های اتوماتیک می باشد. سرعت حرکت درب‌های اتوماتیک بسته به نوع موتور و نوع درب و ابعاد آن بین ۰/۵ الی ۳ متر بر ثانیه می باشد.

از جمله خصوصیات درب اتوماتیک صنعتی های اسپید رولی و فولد آپ عبارتند از:

قابلیت تردد زیاد در طی زمان کاری
حفظ انرژی و جلوگیری از اتلاف آن
بهره وری بیشتر و سهولت در تردد
کاربری راحت و مقاوم در برابر شرایط محیطی مثل دما، آلودگی، گرد و غبار، آتش سوزی و …
انواع درب صنعتی اتوماتیک
درب صنعتی کرکره‌ای (رول آپ)
درب‌ صنعتی سکشنال
درب‌ صنعتی کشویی / ریلی
درب‌ صنعتی پر سرعت (های اسپید – High Speed)
درب اتوماتیک پر سرعت (های اسپید)
این درب‌ها به دو صورت چرخشی (رول آپ) و کنار هم (فولد آپ) جمع می‌شوند. درب‌های سریع السیر (بالا رونده) با سرعت منحصر به فرد امکانی جهت کاهش اتلاف وقت جهت تردد لیفتراک‌ها و وسایل نقلیه در کارخانه و نیز امکان بسیار مناسبی جهت جلوگیری از برودت هوا و صرفه‌جویی دارند.
درب سریع السیر با بدنه از جنس پی وی سی (PVC) و طلق به دلیل جنس خاص، شکل آن و امکانات مختلف در اجرا امکان بهره‌برداری گسترده در مکان‌های مختلف را داراست. این درب‌ها می‌توانند صدها بار در روز باز و بسته شوند بدون آن‌که استهلاک قابل توجهی داشته باشند.
درب صنعتی رول آپ یا کرکره ای
نصب و راه اندازی درب های صنعتی کرکره ای متناسب با ابعاد و نوع تیغه ها (وزن تیغه ها) متفاوت است. انواع روش های نصب درب صنعتی کرکره ای با توجه به ابعاد و وزن درب: نصب با ۳ پایه موتور / نصب با سیستم پایه متحرک / نصب با سیستم چرخ دنده و زنجیر.