درب های اتوماتیک کشویی آماج صنعت آذر(نمایی از پروژه های انجام یافته)
درب اتوماتیک کشویی با یک خروجی
درب اتوماتیک کشویی با دو خروجی

 

درب اتوماتیک کشویی با دو خروجی
درب اتوماتیک کشویی با یک خروجی
معرفی درب اتوماتیک کشویی ساده (اسلایدینگ)
این نوع درب اتوماتیک آماج صنعت آذر بهترین نوع از درب کشویی ساده خطی هستند که در اماکن و فضاهایی که دارای ورودی عریض می باشند ، بهترین گزینه است و فضایی مطلوب ، طراحی مدرن و شیک با کاربردی بهینه به صورت اتوماتیک مناسب برای آپارتمان ها، هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها، ساختمان های اداری، فروشگاه ها، مراکز کنفرانس و ساختمان های نمایشگاهی قابل نصب و راه اندازی هستند ,  با بهره گیری از تکنلوژی روز دنیا ، کاملا مقرون به صرفه بوده ، واز نظر سود آوری و مصرف بهینه انرژی و خدمات تردد آسان و ایمن در سال های اخیر بی شک بهترین گزینه برای مشتریان آماج صنعت آذر می باشد .
درب اتوماتیک کشویی ساده (اسلایدینگ)
درب کشویی ساده آماج صنعت آذر در ابعاد مختلف، مدلهای گوناگون، با ایمنی بالا به راحتی قابل نصب و راه اندازی می باشند . این نوع از درب اتوماتیک هوشمند با قابلیت برنامه ریزی ازپرمصرف ترین درب های اتوماتیک و دارای مقاومت و عملکرد بالا با هزینه نگهداری و سرویس پائین ، سازگار با طبیعت و محیط زیست با طراحی زیبا ، مناسب برای اماکن شما می باشد .
این نوع درب به دو صورت دو لنگه و تک لنگه با فرمان چشم باز و بسته می گردد. به دلیل عملکرد ساده و هزینه سرویس و نگهداری بسیار پائین در بیشتر اماکن عمومی و پرتردد مورد استفاده قرار می گیرد .