امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

درب اتوماتیک سکشنال

در سکشنال یکی از مهمترین مدل های درب  اتوماتیک است، که علاوه بر راحتی در باز و بسته شدن درب، دارای کیفیت بالایی بوده و به دلیل طراحی متخصصین باتجربه، نمای ساختمان را بسیار شیک و زیبا کرده و جلوه خاصی به ورودی مکان مورد نظر می دهد.

شرکت آماج دُر  به عنوان بزرگترین تولید کننده در اتوماتیک ایران، محصولات متنوعی در زمینه در سکشنال پارکینگ و صنعتی را تولید و با تحویل فوری به بازار ایران و کشورهای همسایه عرضه می نماید. ویژگی مهم محصولات آماج دُر  ایمنی و استاندارد بالای ساندویچ پنلی درب سکشنال می باشد که باعث شده این محصولات بخش بزرگی از بازار ایران را در اختیار داشته باشند.

 به طور کلی معماران مطرح همواره موارد مهمی که در ساخت و ساز بناهای ساختمانی در نظر می گیرند، عبارتند از سهولت استفاده از درب، زیبایی و مدرن بودن ورودی های بنا به همراه ایمنی و بهره وری بالای آن است. این موارد باعث می شوند که تا در اتوماتیک سکشنال پارکینگ گزینه برتر انتخاب در ورودی ساختمان باشد. حتی در اماکن صنعتی استفاده از در سکشنال عمودی یا گیوتینی باعث سریعتر انجام شدن کارهای مجتمع صنعتی می گردد. از این رو بهترین انتخاب برای کارخانه ها و شرکت های بزرگ صنعتی است.

. درب سکشنال به عنوان محصولی مدرن و متفاوت راهکاری هوشمند و مدرن برای ساختمانهای امروزی است.

. درب اتوماتیک سکشنال به دلیل ویژگی خاص عملکردی و زیبایی در ایران و اکثر نقاط جهان مورد توجه بوده و بهمین دلیل فروش بالایی دارد.

درب اتوماتیک سکشنال چیست؟

در سکشنال، به طراحی درب خاصی گفته می شود، که چارچوب درب از چندین پانل آلومینیومی یا پلی کربنات تشکیل شده است. این قطعات توسط لولای فولادی به یکدیگر متصل شده و از طریق نصب و باز شدن کرکره فرآیند باز و بسته شدن درب انجام می شود.

از مهمترین مزایای درب سکشنال این است که بالاترین میزان باز شو بودن درب در هر دو حالت عرض و ارتفاع بدست می آید. این مزیت به دلیل استفاده از ریل های جانبی می باشد که از حالت عمودی در حالت باز به حالت افقی و موازی با سقف در حالت بسته در می آید و به همین دلیل، در سکشنال زیر سقفی هم گفته می شود. از دیگر مزایای درب مدرن فوق، استفاده آسان برای افراد داخل ساختمان، و همچنین عایق بندی بالا در برابر آب و مقاومت زیاد در برابر بادهای شدید است.

درب سکشنال طرح چوب

 شایان ذکر است مشتریان محترم حتما توجه داشته باشند که استفاده از قطعات غیراصلی و نامرغوب باعث می شود که در سکشنال پس از مدتی به دلایل جوی و یا استفاده نادرست از کار افتاده و هزینه سنگینی را به ساکنین تحمیل نماید، بنابراین حتما در انتخاب شرکت سازنده و خدمات پشتیبانی آن دقت لازم را مبذول فرمایید.

قیمت درب اتوماتیک سشکنال

قیمت درب سکشنال براساس وزن در ریلی و البته اندازه و ابعاد ورودی ساختمان تعیین می گردد. استفاده از موتور پر قدرت و اصل برای انجام فرآیند باز و بسته شدن درب نیز از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین قیمت این نوع درب ها به حساب می آید.

همان طور که می دانید درب سکشنال طرحی شیک و کاربردی برای هر پارکینگی دارد، بنابراین انتخاب نوع طرح درب اعم از طرح چوب یا هر رنگ دلخواه دیگری، از پارامترهای دیگر موثر در این زمینه  است. همچنین  استفاده از قطعات اصل برای ساخت در سکشنال صنعتی برای ورودی کارخانجات به دلیل ابعاد بزرگ درب نصب شده، بسیار مهم است. این نوع در صتعتی نیاز به یراق آلات با کیفیتی دارد که باعث افزایش قیمت درب اتوماتیک صنعتی می شود. چون هدف هر مسئولی در کارخانجات یا سازمان ها، نصب در اتوماتیک سکشنال ریلی با کیفیت بالا و با دوام می باشد، تا خرابی آن  باعث کندی در روند تولید یا خدمات آن مجموعه نگردد. همچنین در صورت نصب درب نفر رو درون چارچوب درب سکشنال این مسئله نیز می تواند باعث افزایش قیمت درب اتوماتیک ریلی گردد.

درب سکشنال پارکینگ

برای مشاوره و انتخاب نوع درب سکشنال می توانید با بخش فروش شرکت آماج دُر در ارتباط باشید.

از نکات که در خصوص در اتوماتیک ریلی بایستی به آن اشاره کرد این است که این نوع درب برقی دارای حالات نصب متفاوتی بوده، ولی کارکرد مشابهی دارند.

درب اتوماتیک پارکینگ که به طول معمول در ورودی ساختمانها و مجتمع های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد، دارای ابعاد کمتری است.

در نتیجه قیمت تمام شده به دلیل وزن پایین و طول کمتر، بسیار پایین بوده و حتی امکان نصب موتور مناسب برای  در اتوماتیک کرکره ای راحت می باشد.

درب اتوماتیک کشویی پارکینگ و یا درب پارکنیگ ریلی، به منظور باز و بسته شدن لنگه درب به صورل معمول دو متر، بر روی ریل حرکت کرده و باعث می شود تا تمامی فضای مورد نظر جهت ورودی وسایل نقلیه باز شود.

ما این نوع درب برقی ریلی را جهت ورودی اماکن اداری و مسکونی توصیه می کنیم.

در برقی ریلی یا درب اتوماتیک کشویی پارکینگ مناسب مکانهایی است که فضای بسیار کمتری در عمق محوطه مورد نظر دارند.

البته حتما باید سمت راست یا چپ درب اتوماتیک ریلی، فضا به اندازه کافی برای قرار گیری لنگه درب باشد.

درب اتوماتیک ریلی به صورت کششی و به وسیله چرخ دنده پرقدرت بر روی دنده شانه ای می باشد.

درب پارکینگ ریلی

درب اتوماتیک سکشنال صنعتی

در سکشنال صنعتی از دیگر درب اتوماتیک صنعتی می باشد که کاربردهای زیادی دارد.

به طور مثل می توان از در برقی صنعتی در ورودی مجتمع های نمایشگاهی، کارخانجات تولیدی، نمایشگاه های بین المللی استفاده نمود.
این درب اتوماتیک قابلیت باز و بسته شدن به صورت زیر سقفی و عمودی را دارا می باشد.

بهترین مزیت درب سکشنال صنعتی این است که چنین درب هایی را می توان با سهولت و با فشاردادن یک کلید و یا از طریق چشمی الکترونیکی باز و بسته نمود.

یکی از مهمترین نکات درب سکشنال صنعتی شرکت آماج صنعت آذر استفاده از  فلزات سبکی چون آلومینیوم یا تکه های طلق دار هست که باعث سبکتر شدن درب گردیده و سروصدای ناشی از باز و بسته شدن درب را به شدت کاهش می دهد.

همچنین هوشمندسازی درب از طریق نصب حسگر های اپتیکی، باعث می شود که در صورتی که مانع از بسته شدن درب جلوگیری نماید، سیستم به صورت اتوماتیک از حرکت باز ایستد.

از دیگر مزایای در سکشنال صنعتی تعبیه درب نفر رو درون آن برای عبور و مرور افراد می باشد.

از مهمترین محصولات ارائه شده برای ورودی درب کارخانجات و سوله های صنعتی، درب اتوماتیک سکشنال صنعتی می باشد. ابعاد این نوع درب ها، بزرگ بوده و تحت شرایط زیر قابلیت راه اندازی را دارد:

 1. نصب به صورت عمودی یا گیوتینی
 2. راه اندازی زاویه دار ویژه مکانهایی که دارای شیب بوده و رمپ دار هستند
 3. راه اندازی 90 درجه ای

درب اتوماتیک سکشنال زیر سقفی | درب اتوماتیک زیر سقفی

یکی از بروزترین طراحی های ارائه شده در زمینه درب اتوماتیک، طرح جدید در برقی زیرسقفی برای استفاده در اماکن مسکونی به عنوان درب پارکینگ می باشد.

ویژگی اصلی درب اتوماتیک زیرسقفی این است که میتوان از حداکثر فضای محیط استفاده نمود و به طور مثال، تا فاصله 5 سانتی متری از درب سکشنال زیر سقفی می توان وسیله نقلیه را پارک نمود.

درب اتوماتیک زیر سقفی می تواند با نمای ساختمان در تعامل نزدیک باشد، به طور مثال میتوان از طرح چوب درب سکشنال زیر سقفی یا از رنگ های متفاوت این نوع درب ها استفاده نمود.

در برقی سکشنال زیر سقفی اگر توسط برترین تولید کننده درب اتوماتیک ایران ، یعنی شرکت آماج صنعت آذر تولید و راه اندازی شود،

هزینه ای مقرون و به صرفه برای مشتریان ایجاد می شود و می توانند با بهترین قیمت محصول فوق را تهیه کنند.

درب زیر سقفی به دلیل صدای بسیار کم، در زمره محصولات کم صدا و ایمن با ظاهری شیک و مدرن باعث زیبایی و ایمنی ورودی مجتمع های مسکونی و تجاری میگردد.

مزایای درب اتوماتیک سکشنال (زیر سقفی)

در این قسمت از مقاله صفر تا صد درب سکشنال، مزایای درب اتوماتیک سکشنال به طور کامل بررسی میگردد. با ما همراه باشید:

 1. راه اندازی و سهولت استفاده از آن
 2. نحوه باز و بسته شدن تنها با یک ریموت
 3. جلوگیری از هدرفت انرژی و وقت افراد در هنگام ورود و خروج
 4. ایمنی بسیار زیاد به دلیل اتوماتیک بودن درب
 5. قابلیت طراحی برای انواع فضاهای ورودی پارکینگ
 6. هماهنگی با نمای ساختمان و ظاهر شیک و مدرن
 7. درب سکشنال به دلیل ماهیت پنل ها و فلزات به کار رفته، عایق صدا است.
 8. دارای قطعاتی منظم و با طرح های متنوع و مدرن می باشد.
 9. پنجره طلقی در قالب درب سکشنال می توان تعبیه نمود.
 10. درب سکشنال دارای حسگری هوشمند می باشد که به محض برخورد با هر مانعی از حرکت آن جلوگیری می شود.
 11. درب سکشنال به دلیل ماهیت طراحی آن، قابلیت نصب در اکثر فضاهای پارکینگ را دارا می باشد.
 12. هم دارای ریموت کنترل و هم میتوان کلید باز و بسته شدن اتوماتیک برای آن تعبیه نمود.
 13. درب سکشنال بنابه سلیقه مشتری در انواع رنگ ها مثل رنگ چوب و طرح های متنوع قابل عرضه می باشد.
 14. می توان درب نفر رو درون درب سکشنال جهت رفت و آمد افراد تعبیه نمود.

 

درب سکشنال پارکینگ | درب اتوماتیک پارکینگ زیر سقفی

در سکشنال پارکینگ یا درب زیرسقفی، از بهترین محصولات ارائه شده توسط شرکت آماج صنعت آذر برای ورودی های اماکن با تردد بسیار بالا مثل پارکینگ های مجتمع های مسکونی و یا تجاری می باشد.

این نوع درب ها، مهمترین مزیتی که دارند مجهز به فنرهای بالانس مستحکم، می باشند که باعث می شود درب سکشنال پارکینگ،کمترین فشار را متحمل شود و وزن اصلی پانل های تشکیل دهنده درب جهت بازشو، به تعادل مناسب برسد.

در برخی اوقات متخصصین ما، در صورتی که رفت و آمد ماشین ها بسیار بالا باشد،  در کنار انتخاب سیستم اتوماسیون از موتور پرقدرت دیگری نیز  برای درب سکشنال پارکینگ استفاده می کنند.

این درب با کمترین استهلاک، گارانتی و پشتیبانی فنی شرکت آماج صنعت آذر عرضه گردیده  و به دلیل استفاده از چرخ های ضد سایش و ریل های نگهدارنده در مقایسه با سایر انواع درب اتوماتیک دوام و کارکرد بالایی دارد.

در ایران، درب سکشنال پارکینگ به دلیل عملکرد باز و بسته شدن خاص آن، مورد توجه زیادی قرار گرفته است. این درب مناسب فضاهایی است که نمیتوان از سایر درب های اتوماتیک استفاده نمود به طور مثال فضاهایی با ارتفاع کم و یا محدود به منظور باز و بسته شدن درب.

     ارتفاع 20 تا 25 سانتی‌متر حداقل فضای لازم برای نصب در سکشنال است.

بنابراین توصیه متخصصین شرکت آماج صنعت آذر برای اماکنی که دارای محدودیت در فضای ورودی ساختمان هستند، درب اتوماتیک سکشنال زیر سقفی میباشد. درب پارکینگ زیرسقفی، به دلیل اتصال چندین یراق مختلف و پانل های شیک و مدرن، ساختار مستحکم و با ایمنی بالایی را به ارمغان می آورد.

تفاوت کرکره برقی و درب زیر سقفی ( درب سکشنال)

در این قسمت مقاله به بیان تفاوت های کرکره برقی و درب اتوماتیک زیرسقفی یا درب سکشنال می پردازیم:

 1. زیبایی و مدرن بودن درب سکشنال نسبت به کرکره برقی می باشد.
 2. کرکره برقی رول آپ دارای صدای بیشتری نسبت به کرکه زیر سقفی است که به دلیل اصطکاک کمتر ایجاد شده میان پانل ها می باشد.
 3. درب اتوماتیک زیرسقفی دارای حسگر عدم برخورد با مانع بوده درحالیکه در کرکره برقی این مورد وجود ندارد.
 4. درب سکشنال زیر سقفی به دلیل عدم ایجاد سایش بین پانل ها، دارای ثبات رنگ و طرح های متنوع می باشد.
 5. کرکره برقی مقاومت نسبت پایین تری نسبت به درب سکشنال دارد. درب زیر سقفی ایمنی بالایی داشته و دارای قفل موتور و فنر مخصوص می باشد که از بالارفتن مکانیکی درب جلوگیری میکند.
 6. درب زیر سقفی نسبت به کرکره برقی در ارتفاع فضای محدودتری را اشغال می کند.
 7. مهمترین ویژگی درب اتوماتیک زیرسقفی، در هنگام قطعی برق نمایان می شود. این درب به سهولت و بسایر سریع به حالت دستی درمی اید در حالیکه کرکره برقی حتما باید با هندل هلاص شود.
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x