امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

درب اتوماتیک خروج اضطراری

‏‫(0 ) پیشنهاد شده توسط0

  • در اتوماتیک خروج اضطراری به طور معمول در مکان هایی نصب می شوند که خروج از ساختمان را سریعتر کرده و یا در ساختمانها و مکانها به علت بروز حادثه در راه پله یا آسانسور ها قابلیت این را دارد تا جایگزین در اصلی شود.
  • در هنگام بروز حادثه این نگرانی وجود دارد که در اتوماتیک قفل شود وبدین منظور این درب اتوماتیک قابلیت خروج سریع افراد را فراهم می آورد.
  • نحوه طراحی درب خروج اضطراری به این شکل است که در شرایط ویژه افراد بتوانند براحتی و با سرعت بالا به مکان امن و فضای باز بروند.
  • درب خروج اضطراری به سیستم هوشمند با تکنولوژی بالا مجهز است که باعث می شود حتی در هنگام قطعی برق از آن به نحو احسن استفاده نمود.

دسته بندی ها:
Amaj Sanat Azar
عضو از : 11 مهر 1402

گارانتی ارائه بهترین محصول در فروشگاه

موجود در انبار فروشگاه
ارسال در سریع ترین زمان ممکن.

قیمت
این قیمت توسط فروشندهAmaj Sanat Azarقیمت گذاری شده استو

در برخی اوقات حوادث ناگواری در ساختمانها و اماکن مختلف روی میدهد. آتش‌سوزی و یا تخریب قسمتی از ساختمان به خصوص وقتی که مردم زیادی داخل مکان موردنظر باشند. بنابراین در این حالت ممکن است درب های ورودی و خروجی ظرفیت مناسبی برای شرایط خروج اضطراری را دارا نباشند. به همین دلیل در اتوماتیک خروج اضطراری طراحی و با تکنولوژی بالا عرضه گردید تا در فرآیند خروج افراد در معرض اسیب در ساختمانها سرعت ببخشد و حداقل خسارت جانی و مالی به مشتریان را داشته باشد. از این رو:

در اتوماتیک خروج اضطراری آماج صنعت آذر برای مکانهای پرتردد و مجتمع های تجاری شلوغ به شدت توصیه میگردد.

نصب درب اتوماتیک شیشه ای خروج اضطراری، یک در برقی ولی با فناوری نوین می باشد. این در اتوماتیک، به دلیل مکانیزم عملکرد آن و سیستم های پیشرفته ای نصب میگردد به علت تفاوت قیمت نسبت به در اتوماتیک شیشه ای ساده یا در اتوماتیک تلسکوپی به مصرف کنندگان عادی و مکانهای کم جمعیت و خلوت توصیه نمی شود.به عبارت دیگر در فرآیند تولید فریم و شیشه مورد استفاده در درب اتوماتیک خروج اضطراری از فناوری پیشرفته تری نسبت به در اسلایدینگ ساده استفاده شده است تا در هنگام بروز اتفاقات پیش بینی نشده و هجوم  افراد داخل مکان و ساختمانها به سمت در ورودی یا خروجی و به دلیل جمعیت بالا و ازدحام شدید، این در برقی ویژه خروج اضطراری، بسیار متفاوت از در برقی شیشه ای عمل نموده و به حالت ضروری و اضطراری، مسیر را برای خروج راحت تر افراد باز می نماید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x