امکان ارسال به تمامی نقاط کشور

آماج صنعت آذر : تکنولوژی، نوآوری، کیفیت

آماج دُر، به عنوان بزرگترین تولید کننده درب اتوماتیک در ایران، راهکارهای هوشمندانه ای را برای سلیقه های خاص مشتریان ارائه میدهد.

در اتوماتیک گواهی-اماج-صنعت-آذر
تقدیرنامه-درب-اتوماتیک-آماج-صنعت
تقدیرنامه-درب-اتوماتیک-آماج-صنعت

شرکت آماج صنعت آذر یکی از بزرگترین شرکت های پیشرو در صنعت درب اتوماتیک، گیت کنترل تردد و شیشه سکوریت می باشد که با تکیه بر تخصص فنی کارشناسان مجرب خود در زمینه طراحی انواع در اتوماتیک سالهاست که در ایران، مبادرت به تولید، نصب و راه‌اندازی انواع در برقی، کرکره اتوماتیک، درب اتوماتیک پارکینگ و… نموده است و دارای سابقه چند ده ساله در این حوزه می باشد.

شرکت آماج صنعت آذر، با ارائه ی محصولات با کیفیت خود جهت تولید به وزارت صنایـع ایـران موفق به دریافت مجوز رسمی تولید درب اتوماتیک و صنایع وابسته آن گردید، که با تداوم همکاری با شرکت های بین المللی فعال در این زمینه، پروانه ی بهره‌برداری از آن وزارتخانه به نام شرکت صادر و با بهره‌گیری از تجربیات ارزشمند کارکنان پرتلاش  و مدیریت مجموعه، گواهی ایزو 9001 را برای طراحی و تولید انواع دربهای اتوماتیک اخذ نماید.

 آماج صنعت آذر، بی شک یکی از فعالین خوشنام و معتبر در بازار در اتوماتیک ایران می باشد. همچنین در جهت رضایت مشتریان، بیمه آماج را برای محصولات شرکت ارائه نموده که این کار برای اولین بار در ایران ارائه گردیده است.  

کارخانه آماج صنعت آذر

 آماج صنعت آذر، با هدف بروزرسانی و بهبود کیفیت درب های اتوماتیک تولیدی در کشور، پس از اخذ همکاری با شرکت های بین المللی مثل دورماکابا، گیلگن، گزه آلمان، بنتور اوتو دُر و … و اخذ  تاییدیه ی وزارت بازرگانی ایران ضمن در اختیار گرفتن نمایندگی انحصاری آنها، توانست محصولاتی در کلاس جهانی در ایران تولید و هم در بازار داخل کشور و هم در بازار کشورهای همسایه به فروش رساند.

آماج صنعت، با تکیه بر خلاقیت کارشناسان خود در این سالها، توانسته راهکارهای نوآورانه را در طراحی انواع محصولات درب اتوماتیک و در صنعتی اتوماتیک ارائه دهد. با اینکار تاثیر مهمی در پیشرفت، بهینه‌سازی و بهره مندی مشتریان ایرانی از تکنولوژی روز دنیا فراهم آورده و به این روند در سالهای آتی نیز ادامه خواهد داد.

آماج صنعت آذر، تاکنون صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه را مدنظر داشته و محصولات آماج دُر در ساختمانهای بسیاری از جمله استادیوم فوتبال بغداد عراق نصب گردیده است. افق آتی شرکت، توسعه محصولات بر مبنای دانش روز دنیا و صادرات آن ها می باشد.